Views

Milos Bikovic

Милош Биковић завршио је четрнаесту београдску гимназију, говори српски, енглески и руски језик.Похађао је школу глуме и говора ДАДОВ. Дипломирао је на Факултету драмских уметности у класи Драгана Петровића заједно са Нином Јанковић, Јелисаветом Орашанин, Тамаром Драгичевић, Ањом Алач. Асистент је глуме на ФДУ.

Known For: Acting

Birthday: 1988-01-13

Place of Birth: Belgrade, Yugoslavia (now Serbia)

Also Known As: Милош Бикович, 米洛斯·比柯维奇, Miloš Biković

Milos Bikovic